Verbond van West Brabantse Ondernemingen

Bel ons: +32 (0)2 481 00 48
Volg ons via LinkedIn:

    U bent hier

    • You are here:
    • Home > Raad van bestuur

Raad van bestuur

 

Algemeen adres:

VWBO vzw - Z.1. Researchpark 310 - 1731 Zellik
Tel: +32 (0)2 481 00 48   Fax: +32 (0)2 463 17 06

www.vwbo.be - info@vwbo.be

 

Voorzitter :  Bert Moonens
Adres: p/a VDAB
Telefoon: 0497 51 90 01
E-Mail: bert.moonens@vdab.be

 

 

 

Ondervoorzitter & Ankerpunt Zellik :  Marc De Zutter
Adres: p/a ING - Regio Halle
Telefoon: 02 568 15 40
E-Mail: marc.de-zutter@ing.be

 

 

 

Bestuurder & Secretaris :  Ingeborg Van Rompay
Adres: p/a IICB Business Incubator Offices
Telefoon: 02 481 60 60
E-Mail: ivr@iicb.be

 

 

 

Bestuurder & Penningmeester :  André Boey
Adres: p/a VWBO
Telefoon: 0495 12 50 75
E-Mail: boey_andre@telenet.be

 

 

 

 

 

Bestuursleden:

 

Bestuurder & Ankerpunt Groot-Bijgaarden :  Jan Verhelle
Adres: p/a Gosset Hotel
Telefoon: 02 466 21 30
E-Mail: jan@gosset.be
Gemeente Dilbeek :  www.dilbeek.be

 

 

 

 

Bestuurder & Ankerpunt  Liedekerke/Affligem :  Jan André Baeyens
Adres: p/a All Works Company
Telefoon: 02 559 00 90
E-Mail: jan.baeyens@awc.be
Gemeente Liedekerke:  www.liedekerke.be
Gemeente Affligem:  www.affligem.be

 

 

 

Bestuurder & Ankerpunt Merchtem/Meise :  Claude Verheyleweghen
Adres: p/a STRICTO 
Telefoon: 052 33 91 00
E-Mail :  cve@stricto.be
Gemeente Merchtem www.merchtem.be
 

 

 

Bestuurder & Ankerpunt Merchtem/Meise :  Bram De Ridder
Adres: p/a COLORCASA bvba
Telefoon: 02 27 03 02
E-Mail: bram@colorcasa.be
Gemeente Meise:  www.meise.be

 

 

 

Bestuurder & Ankerpunt Wemmel :  Kris Van den Broeck
Adres: p/a Hugo's Food Service
Telefoon: 02 460 08 94
E-Mail: kris@hugosfoodservice.be
Gemeente Wemmel:  www.wemmel.be

 

 

 

Bestuurder & Ankerpunt Ternat :  Michel Vanderhasselt
Adres: p/a Transport Vanderhasselt
Telefoon: 02 583 16 10
E-Mail: michel@michelvanderhasselt.be
Gemeente Tenat:  www.ternat.be

 

 
   
   
 

PR Manager:  Ludo Vandecruys
Adres: p/a VWBO
Telefoon: 02 465 62 29
E-Mail: ludo.vandecruys@skynet.be

 

 




Voormalige Voorzitters VWBO:      
       
18/09/1966 - 08/02/1972 :        François De Roover                 Cartonneries de Grand Bigard
08/02/1972 - 26/02/1976 :        Valère De Valck                         Gestetner NV
26/02/1976 - 16/02/2000 :        Hugo September                      M.A.N. NV
16/02/2000 - 09/05/2001 :        Roger Longé                             Nestlé NV
09/05/2001 - 05/05/2004 :        Luk Van der Steen                   Antalis NV
05/05/2004 - 21/04/2006 :        Michel Kestemont                    Fortis NV
21/04/2006 - 29/05/2008 :       Ingeborg Van Rompay            Business Incubator Offices NV
29/05/2008 - 11/05/2011 :       Dirk Vanhaeren                        Day By Day Courier Service NV
11/05/2011 - 16/05/2014 :        Claude Verheyleweghen        Vigilantia
16/05/2014 - 18/05/2017   Jan Verhelle Gosset Hotel